Täname Teid vastuvõtuaja broneeringu eest!

Aitäh, et usaldasid oma tervise Ortoteeki hoolde!  Varu kohapeal olemiseks aega, et saakisme Sulle kvaliteetset teenust pakkuda. Kui tuled füsioteraapiasse, võta kaasa sportlikud riided. Kui tuled individuaalseid tallatugesid tegema, võta kaasa enda jalanõud, millega kõige rohkem liigud!  

Võta kaasa fotoga isikut tõendav dokument (ID-kaart või pass). Kui tuled vastuvõtule eestkostetavaga (sh lapsega), võta kaasa ka tema isikut tõendav dokument.

Parkimine

Autoga tulijatel soovitame parkida Järve või Laine tänavale, parkimine on tänaval tasuta. Klientidel, kellel on liikumine piiratud või ei leia parkimiskohta tänaval, on võimalus lühikest aega peatuda/parkida Ortoteeki ukse lähedal akende ääres. Selleks sõida autoga ümber Järve tornide siseparkla ja peatudes jäta põlema auto ohutuled. 

Vastuvõtu eest tasumine

Ortoteekis saad  kohapeal tasuda teenuste eest nii sularahas kui kaardiga.

Vastuvõtuaja muutmine ja tühistamine

Juhul kui soovite broneeringut muuta või tühistada, palume võtta ühendust hiljemalt 24 tundi enne kokkulepitud aega. Aitame leida uue Teile sobiva aja või tühistame vastuvõtu.

Juhul, kui tühistate vastuvõtuaja hiljem kui 24 tundi enne selle toimumist või kui jätate vastuvõtule tulemata, siis esitame Teile arve teenuse osutamise valmisoleku kulude katteks summas 25€.

Lisainfot teenuste ja muu kohta saad helistades meile +372 578 78830 või kirjutades info@ortoteek.ee.

Kohtumiseni!