SINU JALGADE SPETSIALIST

ORTOTEEK

Ortoteek OÜ on füsioterapeutilisi teenuseid ja keha toetavaid tooteid pakkuv ettevõte. Meie kollektiivi kuuluvad füsioterapeudid keskenduvad kliendi tervise toetamisele – trauma, taastumisprotsess, ennetustöö. Meie suurim eesmärk on muuta inimesed liikuvaks ja seetõttu koolitame pidevalt oma meeskonda, täiustame teenuseid ning uuenduslike toodete ja tehnoloogiatega pakume kvaliteetset ja kiiret abi igale kliendile. Meie meelekindlus inimeste elukvaliteedi parandamisel on teinud meist partnerid Eesti perearstide, pereõdede, eriarstide ja füsioterapeutidega.

ORTOTEEK

Ortoteek OÜ on eelkõige füsioterapeutilisi teenuseid ja keha toetavaid tooteid pakkuv ettevõte. Keskendume kliendi tervise toetamisele – trauma, taastumisprotsess, ennetustöö. Meie suurim eesmärk on muuta inimesed liikuvaks ja seetõttu koolitame pidevalt oma meeskonda, täiustame teenuseid ning uuenduslike toodete ja tehnoloogiatega pakume kvaliteetset ja kiiret abi igale kliendile. Meie meelekindlus inimeste elukvaliteedi parandamisel on teinud meist partnerid Eesti perearstide, pereõdede, eriarstide, füsioterapeutide ja apteekidega.

Meie partnerid

Tervisekassa. Ühise ravikindlustuse kaudu hoolitseme eestimaalaste hea tervise eest!

Meie ühise ravikindlustuse raha tuleb töölkäivate inimeste palgalt makstud 13% kindlustusmaksest. Lisaks töötavatele inimestele on ravikindlustatud ka paljud teised, kes ise ei tööta – näiteks lapsed, pensionärid, töötud jpt. Kõigil Eesti ravikindlustatud inimestel on õigus saada ühesugust kvaliteetset arstiabi, olenemata sellest, kas nad tasuvad ravikindlustusmaksu ise või mitte. 

TegevusTe. Sageli on rehabilitatsioonikeskustes ja haiglates järjekorrad tegevusterapeudi juurde väga pikad ning mitmetes asutustes ei töötagi tegevusterapeuti. Kuna erivajadustega laste seisukohalt on oluline saada vajaminevaid tugiteenuseid nii kiiresti kui võimalik, siis lõimegi selle võimaluse. Samuti oleme oma keskuses seadnud esikohale perekeskse lähenemise, et toetada lapsevanemaid ning pakkuda vanematele positiivset kogemust lapsega teraapiates käimisel.

Asukoht ja info: Salve 4, II korrus, Tallinn, 11612 Eesti. Tel: +372 5850 4606

Glossom tervisekliinik on unikaalne ja kompaktne tervisekliinik beebidele ja lastele. Meie visioon on luua varajase sekkumise keskus, mille meeskonnal on pädevus siduda erinevate erialade teadmised, et alustada õige arengu suunamist juba kohe elu alguses. Glossom tervisekliinikus on kaks imetamisnõustajat, laste füsioterapeut, beebimassöör, logopeed ja müofunktsionaalne terapeut. Kõik töötavad ühise eesmärgi nimel: luua kõigile lastele hea algus, millele tugev vundament rajada kogu eluks.

Järve tn 2, Kristiine linnaosa, Tallinn (TORN 1) SISSEPÄÄS KAHE MAJA VAHEL, ASUME TAMMSAARE TEE POOLSEL KÜLJEL. 
Telefon: +372 660 3233. Email: info@glossom.ee

Fysiokeskuse põhieesmärk on pakkuda teaduspõhist füsioteraapia teenust. Meie kliendid on lapsed, tööealised ja vanemaealised ning sportlased, kelle häirunud tugi-liikumisaparaati või kardiovaskulaarset seisundit on võimalik erinevate füsioteraapia meetoditega arendada, taastada ja/või säilitada. Funktsionaalse probleemi (valu, lihaspinge, liigesliikuvuse häire, kõnnimustrihäire jmt) oskuslik tuvastamine võimaldab määrata igale isikule individuaalset taastusravi. Õigeaegne füsioterapeudi poole pöördumine aitab ennetada süvenevaid ortopeedilisi, neuroloogilisi või kardiovaskulaarseid häireid, tänu millele saab igapäevaelu- ja sportlikke tegevusi sooritada kaebustevabalt.

Fysiokeskus asub Tartus, Tartu Ülikooli Sporditeaduste ja füsioteraapia instituudi ruumides,  aadressil Ujula 4 ruumis 2053. Tel: +372 5850 4606

Ideegeneraator. Valmistan sulle tulusa kodulehe, koolitan sind lehte haldama ja lehte Google otsingumootoritele optimeerima.
Igaühel on oskusi, kuid alati leidub keegi, kes on teemaga paremini kursis ja aitab sul kiiremini jõuda GOALideni.

www.turundusjuht.eu /  +37257411100

Liitu meie uudiskirjaga ja saa esimesena teada meie parimatest pakkumistest!

law as a way of life

The Partners

Brian Lewis

Founding Partner

Chas R. Walker

Partner

Christy Mullen

Partner

take a closer look

The Associates

David B. Bass

Mergers & Acquisitions

Jennifer Mankin

Banking

Ann Allen

Real Estate

Paul Chan

Litigation

Robert McCrary

Real Estate

Debbie Hendry

Labor Law

Andrew Smith

Mergers & Acquisitions

Jeanelle Dale

Litigation

Christina Amerson

Capital Markets, M&A

Anna Klatt

Drug Crimes

Angela Butler

Project Finance Practice

Joseph A. Williams

family law