Teenus - Füsioteraapia (võimalik perearsti saatekirjaga)

Soovitame Sulle füsioteraapia teenust, kui Sind või su last vaevab mõni skeleti-lihassüsteemi probleem, nii traumajärgne kui krooniliste iseloomuga, nii varasemalt diagnoositud kui teadmata põhjusega. Füsioteraapiasse ootame ka sportlasi. 

Vajadusel võta meiega ühendust või palu seda teha enda (pere)arstil, taastusraviarstil või oma lähedasel.

Pole oluline kui palju aega on vaevuste algusest möödas – õigete liigutusmustrite ja funktsioonivõime taastamiseks pole kunagi hilja! Esmase visiidi käigus viime läbi hindamise, planeerime teraapiat ja konsulteerime. Info saamiseks ja aja broneerimiseks helista +372 57878830

Hinnakiri

  • Füsioteraapia, 45-60 min.  €50
  • Füsioteraapia perearsti saatekirjaga, 45-60 min.  €15,55
  • Laste füsioteraapia, 45-60 min.  €50
  • Laste füsioteraapia perearsti saatekirjaga, 45-60 min.  €15,55

Füsioterapeudid

Maik Mäses
füsioteraapia, individuaalsete tallatugede valmistamine, rühiuuring

Broneeri aeg

Küsi lisainfot ja broneeri aeg teenusele infotelefonil 57878830 või info@ortoteek.ee

Teraapiafond

Teraapiafond võimaldab perearstil suunata oma patsiendid meditsiinilise näidustuse olemasolul otse füsioterapeudi vastuvõtule.

Teraapiafond on alates 2015. aastast rakendatud üldarstiabi kättesaadavust parandav meede, mis võimaldab perearstil suunata oma patsiendid meditsiinilise näidustuse olemasolul otse mittekliiniliste spetsialistide nagu füsioterapeudi vastuvõtule.

Teraapiafond on täiendav võimalus saada vajalikku ravi kiiremini ja oma perearsti koordineerimisel. Samaaegselt perearsti kaudu rahastatava teenusega säilib varasem võimalus saada eelnimetatud teenuseid eriarsti suunamisel.