TRAUMAJÄRGNE ABI

Sul on värske trauma? Ortoteek aitab!

Kui astud välja traumapunktist ja sul või sinu lapsel on vaja abi ortoosi valimisel või karkusid ja veekindlat kipsikaitset, võid julgelt pöörduda Ortoteeki, aadress Järve tn 2, Tallinn – saad kiiresti vastused oma esimestele küsimustele ka siis kui helistad telefonil +372 578 788 30.

Tule kohale

Tule kohale – asume aadressil Järve tn 2 Tallinnas, et pakkuda sulle parimat võimalikku lahendust taastumiseks ja tervise taastamiseks. Meie spetsialistid on valmis sind abistama, et leida kohapeal just sinu vajadustele sobiv ortoos või vajadusel kargud.

Kogu tootevalik on nähtav e-poes

Juhul kui sa asud Tallinnast oluliselt kaugemal ja kohale tulemine ei ole võimalik, on hea teada, et kogu Ortoteeki tootevalik koos digiretsepti hindadega on nähtav ja saadaval ka meie e-poes. Oleme sulle telefoni teel abiks Ortoteeki e-poest sulle sobiva valiku tegemisel ja ostuprotsessi läbimisel – helista abitelefonile +372 578 78830. 

Saad soovi korral tellida kogu kauba koju kulleriga!

Lai valik tooteid erinevatele traumadele

Ortoteeki kaupluses ja e-poes on lai valik ortoose (ka lapsele), mis vastavad kogu keha vajadustele. Olgu sul vigastus tekkinud spordi käigus, õnnetuse tagajärjel või muul põhjusel, leiame sulle sobiva lahenduse, mis aitab kiiremini taastuda ja valu vähendada.

Tervisekassa hüvitis digiretsepti olemasolul

Oluline on teada, et Tervisekassa hüvitab osa kuludest, kui sul on digiretsept (nii täiskasvanu kui laps). Trauma tuvastanud (pere) arst saab väljastada sulle digiretsepti, mille alusel saad Ortoteegist vajaliku kvaliteetse ortoosi tavahinnast soodsamalt.

Veekindel kipsi kaitse – mugavus igapäevastes toimingutes

Kui sulle on trauma järgselt paigaldatud kips, on mõistlik varakult mõelda veekindla kipsi kaitse soetamisele. See toode võimaldab sul end mugavalt vannis või duši all pesta, ilma et peaksid muretsema kipsi märjaks saamise pärast. Küsi seda meie kaupluses Järvel või vali kipsikaitse endale Ortoteeki epoest, et säilitada oma igapäevaelus maksimaalne mugavus ja hügieen.

Karkude valik liikumisraskuste puhul

Kui su lapsel või sinul endal on olnud trauma ja sa ei saa jalale toetada, leiad Ortoteeki kauplusest ja e-poest valiku karkusid. Meie valikus on erinevad mudelid, mis aitavad sul liikuda mugavalt ja ohutult. Tule tutvu meie valikuga ja vali endale sobivad kargud, et säilitada liikuvus ja iseseisvus ka taastumise ajal.

Ortoteek on sinu partner tervise taastamisel ja parema elu kvaliteedi tagamisel. Tule ja leiame koos lahenduse!