4 vidinat sinu varvaste elu parandamiseks

2. Hallux Valgus varbale: See meditsiiniseade on mõeldud varba deformatsiooni korrigeerimiseks. Toote kasutamine aitab leevendada valu ja ebamugavustunnet, mis on tingitud varvaste kõverdumisest või deformatsioonidest. Korrigeerib Hallux Valgust ja hoiab ära metatarsuse deformatsioonid.

HALLUX VALGUS SUURE VARBA NUKI LAHAS AM-OP-02 Reh4mat

HALLUX VALGUS SUURE VARBA NUKI LAHAS AM-OP-02 Reh4mat on kasutamiseks öölahasena. Lahas korrigeerib Hallux Valgust ja hoiab ära metatarsuse deformatsioonid.

19.50 

Varvastel on oluline roll meie igapäevases liikumises ja tasakaalus. Seetõttu on oluline hoolitseda varvaste eest ning tagada nende mugavus, heaolu. Siin on neli kasulikku vidinat, mis võivad aidata parandada sinu varvaste elukvaliteeti.

  1. Varvaste eraldaja: aitab hoida varvaste vahel ruumi ning ennetada varvaste omavahelist hõõrdumist ja hõõrdumisest tingitud probleeme, nagu kallused ja konnasilmad. Varbavahe eraldajad on eriti kasulikud neile, kellel on kalduvus varvaste kokkusurumisele või neile, kellel esineb hallux valgus’e või teiste varvaste deformatsioonide risk.
(1)

GEELIST VARVASTE ERALDAJA Kaps Multi Comfort

VARVASTE ERALDAJA Kaps Multi Comfort takistab villide ja konnasilmade teket varvaste külgpindadel ning vähendab kaasnevat valu. Suurus: Universaalne Pakend sisaldab: kaks toodet

10.00 

3. Varvaste eraldaja ja kaitse ühes: Selle toote kasutamine taastab varvaste õige joondamise, eraldades 1. ja 2. varba õrnalt, vähendades valu ja vähendades hõõrdumist. Toode on mõnusalt pehme ja pakub varvastele lisakaitset, eriti jooksmisel või muud tüüpi sporditegevustel. Samuti aitab vähendada hõõrdumist ja survepunkte, mis võivad tekkida varvaste vahel või varvaste ja jalatsi vahel. Toote kasutamisega saad vältida villide ja muude ebamugavuste teket.

GEELIST VARBAKAITSE Sidas Gel Toe Cap

Geelist varbakaitse Sidas Gel Toe Cap: kaiseb varvast ja varbaküünt; kaitseb juba vigastatud varvast uute kahjustuste eest (villid, küünevallipõletiku, küüne murdumine, haavad, konnasilm, jms); valmistatud pestavast ja korduvkasutatavast silikoonist. Pakendis...

13.50 

HALLUX VALGUS KAHE RÕNGAGA VARVASTE ERALDAJA JA -KAITSE Valgus Pro

HALLUX VALGUS KAHE RÕNGAGA VARVASTE ERALDAJA JA -KAITSE kasutamine taastab varvaste õige joondamise, eraldades 1. ja 2. varba õrnalt, vähendades valu ja vähendades hõõrdumist.

10.00 

4. Varvaste kaitsmiseks pehme varbamüts: Ei oskakski arvata, et meie varbad võivad löökide ja hõõrdumise talumisel tundlikuks või valusaks muutuda. Siin tuleb appi pehme kaitse varbale, mis kaiseb sinu varvast ja varbaküünt, hoiab ära mustade varbaküünte tekkimise,
kaitseb juba vigastatud varvast uute kahjustuste eest (villid, küünevallipõletiku, küüne murdumine, haavad, konnasilm, jms).

Kokkuvõttes võivad need vidinad aidata parandada meie varvaste tervist, mugavustunnet liikumisel ja üldist elukvaliteeti. Proovi julgelt uusi lahendusi, mida sa pole veel katsetanud!

© 2024 Ortoteek. All Right Reserved