⛐ KÄTTE TÄNA/HOMME

BEEBI ORTOPEEDILINE PADI HeadPro Reh4Mat

Beebi ortopeediline padi HEADPRO™ Reh4Mat on kõige ohutum ja tõhusam viis lameda pea raviks. HEADPRO™. Padi on professionaalne ja kõrgkvaliteediga I klassi meditsiiniseade, mis piirab survet beebi peale ja vähendab lameda pea sündroomi tekkimise riski alates esimesest elupäevast!

50.00 

TARNE 2 - 3 tööpäeva

Toodetel, mille juurde on märgitud "Järeltellimisel" on tarneaeg 5-14 päeva.

KAUP KÄTTE TÄNA/HOMME:

Kirjeldus

BEEBI ORTOPEEDILINE PADI HeadPro Reh4Mat

Beebi ortopeediline padi HEADPRO™ Reh4Mat on kõige ohutum ja tõhusam viis lameda pea raviks. HEADPRO™. Padi on professionaalne ja kõrgkvaliteediga I klassi meditsiiniseade, mis piirab survet beebi peale ja vähendab lameda pea sündroomi tekkimise riski alates esimesest elupäevast!

KASUTAMINE NÄIDUSTATUD:

  • Lameda pea sündroom
  • Plagiotsefaalia ehk pea on lopergune
  • Skafotsefaalia
  • Dolihhotsefaalia ehk piklik kolju
  • Torticollis (Wryneck) ehk kõverkaelsus 

HEADPRO™ eriline kuju vähendab survet lapse peale ja hoiab ära kolju deformatsiooni.

Saate HEADPRO™ patja kasutada nii voodis, vankris kui ka tegevusmatil – kõikjal, kus laps lamab selili kõval või tasasel pinnal, näiteks madratsil või jalutuskärus. Padi kohandub iga peakujuga.

Sobiva suuruse leidmine

Toote suurusPeaümbermõõt
1Pea ümbermõõt  34 – 39 cm
2Peaümbermõõt  39 – 44 cm
3Pea ümbermõõt 44 cm ja suurem
INNOVAATILINE DISAIN

Padja sees on kvaliteetne silikoonkihiga kaetud polüesterkiud. See lahendus on suurepäraseks toeks väikesel peale –  padja kasutamise ajal väheneb surve peale 400%!

TURVALISUS

Traditsiooniline padi ei ole piisav kaitseks plagiotsefaalia (pea deformeerumise) ja SIDS riski eest.  Seetõttu on oluline kasutada ohutut ja tõhusat beebipatja HEADPRO™.

Mis on lameda pea sündroom?

Lameda pea sündroom võib esineda sündides või tekkida esimestel elukuudel. Kolju asendi deformatsioonid võivad olla põhjustatud mehaanilistest teguritest, mis mõjutavad pead varases imikueas või sünnieelsel perioodil emakasisene positsioneerimise tõttu. Kolju deformatsioonid on sageli ka tangide või vaakum-sünnituse tagajärg. Beebi pea kasv on kõige kiirem esimese 3 kuu jooksul, mistõttu deformatsioonid võivad vastsündinul väga kiiresti areneda, kui luud on pehmed ja laps lamab lamavas asendis.

PLAGIOTSEFAALIA

Plagiotsefaalia on lapse kolju kõige levinum deformatsioon. See on kolju diagonaalne asümmeetria, kus pea on ühelt küljelt tasane ja tekib näo asümmeetria. Seda täheldatakse sageli imikutel, kes veedavad palju aega selili ega saa piisavalt aega kõhule.

BRAHHÜTSEFAALIA

See on tüüpilisest lühem kolju kuju. Seda deformatsiooni võib näha Downi sündroomi korral.

SKAFOTSEFAALIA

Dolihhotsefaalia e. pikkpeasus, pea on kitsas ja pikk. See on kõige levinum vastsündinute puhul, kes on veetnud oma esimesed paar elukuud vastsündinute intensiivravi osakonnas. 

MIS PÕHJUSTAB LAME PEA SÜNDROOMI?

Kolju deformatsioonil on palju põhjuseid. Kõige olulisemad on:

Enneaegsus – mõnikord haiglas lamamine, kui laps on pikalt lamavas asendis, võib põhjustada pea kuju muutumist. Preemieste luud on ka pehmemad kui täisealiste imikute luud ega ole nii täielikult moodustunud.
Mitmikrasedus – kui teil on kaksikud või kolmikud, ei ole teie lastel piisavalt aega teie kõhus ja see võib põhjustada deformatsioone.
Eelistatud peaasend – kahjuks on peale sündi keha asümmeetria näha ning pea pöördub ühes suunas ja hoiab seda asendit. Pikaajaline surve põhjustab pea lamedamaks muutumist.
Sünnitusprobleemid – kui laps liigub läbi sünnikanali, võib tekkida pinge peas. Veelgi enam, välised jõud, nagu tangid või vaakum, võivad mõjutada lapse pea kuju.
Torticollis (Wryneck) ehk kõverkaelsus– hinnanguliselt 85% imikutest, kellel on torticollis ehk seisund, kus kaelalihased (kaasa arvatud sternocleidomastoid lihas) on pingul või tasakaalust väljas, on kolju asendis deformeerunud.

Beebipadi HEADPRO™ on meditsiiniline padi, millel on ohutussertifikaadid, mis kinnitavad, et padi on lastele ohutu. HEADPRO™ beebipadi on antistaatiline, allergiavastane, antimikroobne ja vastupidav lestadele ja seentele. Beebipadi HEADPRO™ on hästi hingav ja hoiab beebi peanaha kuivana.

LAE ALLA

Lisainfo

Kaubamärk

REH4MAT

Kehaosale

pea

Toote kogus

1 toode pakendis

Toote suurus

1 (34-39cm), 2 (39-44cm), 3 (44 ja suurem)

Tarneaeg pakiautomaati

Tarneaeg 1 kuni 3 tööpäeva.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “BEEBI ORTOPEEDILINE PADI HeadPro Reh4Mat”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Helista täpsema info saamiseks 57878830 või kirjuta oma küsimus siia ja vastame sulle esimesel võimalusel: