Oleme avatud ka alates 11. märtsist

Hea klient!

Oleme Teie jaoks olemas ka alates 11.märtsist.

Seoses COVID-19 nakatumise süvenemisega riigis, hakkavad taas kehtima rangemad piirangud meie kõigi igapäeva toimetustes. Mitmed riigihaiglad peavad tegema ümberkorraldusi oma töökorralduses, et tagada kiire abi COVID-19 patsientidele ning paljud ettevõtted peavad mõneks ajaks uksed sulgema. Apteekidele ja meditsiinilisi seadmeid müüvatele ettevõtetele hetkel piiranguid ei seata ning Ortoteek saab jätkata klientide teenindamisega.

Meie füsioterapeudid on vaktsineeritud ning teeme omalt poolt kõik, et pakkuda teile võimalikult turvalist vastuvõttu seoses COVID-19 viiruse levikuga.

Ootame teid meie  füsioterapeutide vastuvõtule.

NB! Enne vastuvõtule tulekut palume hinnata oma tervislikku seisundit külmetushaiguste sümptomite suhtes. Kui tunned end kehvasti, oled viimase 7 päeva jooksul kokku puutunud COVID-19 nakatunuga või oled viimase 10 päeva jooksul andnud koroona positiivse testi tulemuse, siis püsi kodus ja planeerime teie visiidid lihtsalt veidi hilisemasse ajaperioodi. Lisaks palume tulla ilma saatjata/kaaslaseta, et hoida ootesaalis ja vastuvõtukabinetis viibijate hulk minimaalsel tasandil.

 

Oleme terved!
Teie Ortoteek