Ruck tootesarjast

RUCK® on üle 90-aastane juhtiv Saksa bränd – jalahooldustooted. Aastal 1927 pandi alus firma mainele kui tunnustatud spetsialistile jalgade ja jalahoolduse valdkonnas.
HELLMUT RUCK GmbH-l on esindused 40 riigis ja pakub kvaliteetseid jalahoolduseks vajalikke tooteid ka Eestis.

RUCK® toodetel on juba aastaid erakordne koht jalahoolduse ja podoloogia valdkonnas. Innovatsioon ja traditsioon ei ole RUCK puhul vastandid. Iga uue tootega tuleb head nime uuesti tõestada. Selle kallal töötatakse pidevalt ja seda on saatnud edu. Ükskõik kas tegemist on protseduuritooli või seadmega – mida nimi lubab, seda sisaldavad kõik tooted. 

No posts found!

ruck_jalahooldustooted

Kogu tootevalik on arendatud meditsiinilisest seisukohast lähtuvalt, spetsialistide poolt testitud ja ametlikult kontrollitud. Tagatud on täielik ohutus ning garantii paljudeks aastateks. Algusest peale pööratakse tähelepanu tootearendusele, väljaõppele ja edasiõppele. Suurim väärtus – kvaliteet, – sellest kõigest saab Eesti klient nüüdsest osa.

Ruck tootevalik kajastab ka selget pühendumist looduslikkusele ja jätkusuutlikkusele. Looduskosmeetika kaubamärk peclavus® pakub looduslikel koostisainetel põhinevat hooldust ja NATRUE sertifikaadiga tagab koostise väljatöötamise ja tooraine kvaliteedi kõige rangemate kriteeriumide täitmise.