50. jooks ümber Harku järve. Maru järvejooksud

Laupäeval, 31. juulil toimus Maru Järvejooksude sarja 2.etapp, 50. jooks ümber Harku järve, kus ka meie Ortoteekiga tooteid/teenuseid pakkuva telgiga osales.

Tublisid jooksjaid oli palju. Juubelijooksul sai napi, aga kindla võidu ajaga 20:03.2 Leonid Latsepov, kellele see oli sarjas Pühajärve võidu kõrval teiseks võiduks. Teisena lõpetas 6,6 km ringi ümber Harku järve Karl Mäe, kes kaotas võitjale vaid 1,5 sekundiga. Kolmandaks jooksis enda ajaga Jaanus Kallaste, kes 20:08.2 edestas neljandana lõpetanud Dmitri Aristovit seitsme sekundiga. Autasustavate ehk kuue hulka jõudsid veel Bert Tippi Ja Riho Kirsipuu.
Ka naiste võitja oli sama, kes sarja avaetapil Pühajärve jooksu. Pille Hinn läbis järveringi ajaga 23:33.3   ja edestas teisena lõpetanud Helen Belli 13 sekundiga. Kolmandana finišeeris Mari Boikov, kelle ajaks märgiti 24:16.0. Kuue hulka jooksid end ka  Maris Heinaru, Liliana Torn ja Triin Gede.