Villide tekke ennetamine.

Kuidas vältida villide tekkimist?
Oluline osa villide tekke ennetamisel on eelkõige head jalatsid. Villid tekivad jalgadele liiga kitsaste või veidi loksuvate jalanõude kandmisest, aga ka lihtsalt uhiuutest jalanõudest, mis pole veel jala enda kuju võtnud. 

Villide ennetamisel aitavad:

– hästi istuvad kingad/spordijalanõud, mis on valitud vastavalt sinu jala suurusele ja kujule (jala laius ja pikkus). Väldi pikkade ja intensiivsete spordisündmuste ajal uute, äsja soetatud, spordijalatsite kandmist.

sokid, mis sobivad sinu jalatüübi ja spordialaga. Varu hõõrdumise ja villide tekke ennetamiseks kaitsvad sokid, millel on vooder ja lame õmblus.

tallatoed, mis pakuvad mugavust, tuge ja stabiilsust. Tallatoed, mis on sinu jala järgi valmistatud, toimivad stabilisaatoritena, vältides liigset ülekoormust, ülekuumenemist ja ennetades villide teket. Mugavus garanteeritud!

villikaitseplaastrid paigalda jalgadele juba enne sportimisega alustamist. Plaastrid kaitsevad hõõrumise eest, ja püsivad paigal kogu päeva.

Kuidas villi ravida?
Villi võib katki teha ainult väga äärmisel juhul ning ka siis võib kasutada üksnes hoolikalt puhastatud nõela, millega villi auk torgata, vedelik välja lasta ja plaaster peale panna.

Villide moodustumise osas pole me kõik võrdsed ja mõned nahatüübid on hõõrdumise suhtes tundlikumad kui teised.

KAITSEPLAASTER Sidas Foot Protector 12,95 € Pakendis üks leht.