ToeOff CAMP 2.0: Innovatiivne abivahend rippuva jala puhul

Mis on rippuv jalg ehk ripp-pöid?

Ripp-pöid, tuntud ka kui rippuv jalg, on meditsiiniline seisund, mille korral on inimesel raskusi päka tõstmisega. Funktsioonihäire võib olla tingitud mitmetest seisunditest, sealhulgas insuldist, seljaaju vigastusest, lihaste nõrkusest või närvikahjustustest. 

Mis on ToeOff CAMP 2.0?

ToeOff CAMP 2.0 on meditsiiniseade, mis on loodud inimestele, kellel on erinevad alajäsemete funktsioonihäired, nagu näiteks rippuv jalg või lihasnõrkus – eesmärgiks on jalalaba toetamine, kui sellel puudub iseseisev dorsaalfleksiooni ehk päka tõstmise võimeOrtoos pakub toetust seismisel ning toetab kõndi äratõukel, hõlbustades seeläbi  kõndimist ja liikumist üleüldiselt. 

Miks valida ToeOff CAMP 2.0?

Individuaalne kohandamine: ToeOff CAMP 2.0 ortoosi kohandub hästi kandja jalakujuga, tagades mugavuse ja tõhususe.

Käimise efektiivsuse parandamine: CAMP 2.0 pakub toetust jalalihastele, toetades ja tõstes kõndimisel kogu labajalga. See aitab luua sümmeetrilisema ja stabiilsema kõnnaku, parandades käimise efektiivsust ja vähendades kompenseerivaid liigutusi.

Kerge ja mugav: CAMP 2.0 on valmistatud kergest ja vastupidavast materjalist, tagades mugava liikumise terve päeva jooksul. Õhuke süsinikust toode mahub kergesti igapäevstesse kinnistesse jalanõudesse. Samas on oluline ka hea toestusega jalanõude kasutamine.

Oluline on märkida, et ToeOff CAMP 2.0 on abivahend, mis võib oluliselt parandada käimise ja liikumise võimalusi. Toote individuaalne kohandamine, käimise efektiivsuse parandamine ja mugav kasutamine teevad CAMPist suurepärase valiku neile, kes soovivad naasta aktiivse eluviisi juurde. 

CAMP toode ei asenda füsioteraapiat ega muud meditsiinilist ravi.

RIPPUVA JALALABA ORTOOS TOEOFF® 2.0 CAMP

SEADME TÄISHIND:  485.00 €
Tootele kehtib Eesti Tervisekassa digiretsepti soodustus
Alates 2022 saab (pere)arst digiretsepti meditsiiniseadmele välja kirjutada vajaduspõhiselt.
Tervisekassa tootekood:8027002
Kliendi omaosalus: 48,500 eurot

Vaata ka rippuva jala teipimise juhendit: