Kirjeldus
Kas laua taga, televiisorit vaadates, toolil või diivanil istudes – Tunturi M30 liikumistreener aitab sul jalgu treenida igal ajal. Saad vastupanu ise reguleerida ning sisseehitatud arvuti näitab kiirust, treeninguaega, põletatud kalorite hinnangut ja pöörlemiste arvu minutis. Reguleeritavad jaluserihmad hoiavad jalad kindlalt pedaalidel.
Mini-ratas ka kätele
Treeni mitte ainult jalgu, vaid ka käsi. Aseta seade lauale ja kasuta pedaale tugevate käepidemetena.
Väike ja praktiline
M30 mini-treeningratas on kompaktne ja võtab vähe ruumi. Kaalub vaid 4,6 kg, nii et seda on lihtne liigutada ja kaasa võtta.
Treeni käe- ja jalalihaseid Tunturi liikumistreeneriga
M30 kuulub Cardio Fit sarja ja on suurepärane valik igapäevaseks liikumiseks kodus.
Toote andmed
- Mõõdud: pikkus 46 cm, laius 38 cm, kõrgus 28 cm
- Kaal: 4,5 kg
- Maksimaalne kasutaja kaal: 110 kg
- LCD-ekraan töötab 1 × AAA patareiga (kaasas)
- Kasutusjuhend mitmes keeles, sh hollandi ja inglise keeles
- Tootekood: 16TCFM3000
- EAN: 8717842029541






- Ekraani suurus 30 x 20 mm
- Ekraani tüüp LCD Monochrome
- Hooratta kaal (kg) 15
- Kokkupandud mõõdud 46 x 38 x 28 cm
- Bränd Tunturi
- Värv must
- Pakiautomaat Ei
- Ekraani kalle muudetav Ei
- Keeled Inglise
- Ergomeeter Ei
- Mõõdetavad andmed aeg, distants, kalorid, pulss, ODO, SCAN
- Pulsi mõõtmine juhtraua kaudu Ei
- Toiteallikas patareid
- Toote kaal (kg) 4,5
- Pudelihoidja Ei
- Transpordirattad Ei
- Bluetooth Ei
- USB laadija Ei
- Rakendused Ei
- Tahvelarvutihoidja Ei
- Kasutamiseks Kodu
Tunturi tähendab sõna-sõnalt “suur mägi”, mis sümboliseerib väljakutsete ületamist ja tunnet, mis tekib peale intensiivset treeningut ja eneseületamist. Tunturi sai alguse 1922. aastal Soome linnas Turkus, mil vennad Aarne ja Eero Harke avasid jalgrattapoe Pyöräkellari Oy. Esiti oli põhifookuses jalgrataste remont, seejärel toodeti Tunturi nime all ise jalgrattaid. Bränd oli väga edukas ja mõne aasta jooksul vahetati väikepood tehase vastu ning 1950ndateks oli Tunturi kaubamärk mopeedide siseturul juhtival positsioonil. Kasutades jalgrattatootmisest saadud tehnoloogiat ja teadmisi, laienes Tunturi muu spordivarustuse tootmisse. 1969. aastal muutis Tunturi kogu fitnessitööstust, tutvustades maailmale esimest koduseks kasutamiseks mõeldud veloergomeetrit ning aasta hiljem pälvis rahvusvahelise tunnustuse spordiseadmete tootjana. 1990ndatel tehti strateegiline otsus keskenduda Tunturi fitnessitoodete ja Tunturi jalgrataste tootmisele. See otsus oli oluline brändi edasiseks arendamiseks. Tunturi on nüüd Skandinaavia riikides tuntud bränd ja Tunturi fitnessitooteid müüakse enam kui 40 riigis kogu maailmas. Tunturi asub nüüd Almere’is (Hollandis Amsterdami lähedal), omanikuks Accell Group.

Arvustused
Ülevaateid veel pole