Viirusekaitse seade Respiray; UV-tehnoloogia viiruste vastu. Valge

(1 ülevaade)

299.00 

RESPIRAY hävitab 99% viirustest ja bakteritest

Kõrgtehnoloogiline kaelaskantav viirusekaitse seade Respiray desinfitseerib sissehingatava õhu nähtamatu UV-C valgusega ja inaktiveerib õhus üle 99% viirustest ja bakteritest. Seade loob selle kandja näo ümber puhta õhu tsooni, katmata kandja nägu ja piiramata hingamist. Toodet võib kasutada ka koos maskiga.

Kirjeldus

Kaitse oma tervist UV-C tehnoloogia abil.

PAKENDI SISU:

Kõrgtehnoloogiline kaelaskantav viirusekaitse seade Respiray desinfitseerib sissehingatava õhu nähtamatu UV-C valgusega ja inaktiveerib õhus üle 99% viirustest ja bakteritest. Seade loob selle kandja näo ümber puhta õhu tsooni, katmata kandja nägu ja piiramata hingamist.

Seade koosneb kolmest põhimoodulist: eesmine moodul, milles asub seadme desinfektsiooni (UV-C) osa, ventilaatorid ja elektroonika; tagumine moodul, mis sisaldab akusid; ja valikuline visiir. 

Toode Respiray sobib neile, kes puutuvad päeva jooksul kokku paljude inimestega – näiteks õpetajad, arst/õde,  klienditeenindajad kauplustes. Eriti hästi sobib seade neile, kelle jaoks on näomaski kandmine meditsiiniliselt vastunäidustatud.
Toode on testitud Tartu Ülikoolis ning Poolas, Lodži Ülikoolis, disainitud ja toodetus Eestis.

Tehnilised andmed

õhuvoolu kiirus
25~55 liitrit/min

Garantii
2 aastat

kasutusaeg (täielikult laetud)
Kuni 8 tundi

tehnoloogia
UV-C (265 nm LED) abil desinfitseerimine

kaal
Põhiseade 450 g
Akuplokk 500 g

toote mõõdud
225x310x95 mm

pakendi mõõdud
385x270x117 mm

laadimise aeg
0-100%, ~5 tundi

laadimisseade
Väljund 12 VDC, maks 3 A

müratase
43 ~ 55 dB

töötingimused
Temperatuur: 15–40°C
Suhteline õhuniiskus: 15–75%
Õhurõhk: 700–1060 hPa

Hinga puhast õhku ja naerata terviseks! Respiray

Kuidas UV-C hävitab bakterid ja viirused?

Teaduslike uuringute järgi on UV-C valgus kõige efektiivsem vahend viiruste hävitamiseks. UV-C kiirgus ei jõua maapinnani ja absorbeerub täielikult maakera osoonikihis, mistõttu pole viirused, bakterid ega muud patogeenid selle valgusega kohanenud. UV-C lõhub ja hävitab õhus levivate bakterite DNA-d and RNA-d, muutes nad inimestele ohutuks.

Kas UV-C valgus on inimesele ohtlik?

UV-C valgus on inimesele ohtlik vaid siis, kui ta sellega otseselt kokku puutub. Respiray õhupuhasti on inimesele ohutu, kuna UV-kiirgus ei satu mingil juhul seadmest väljapoole.

Respiray seadmes olevad UV-C LEDid on kahekordselt suletud, et UV-valgus ei pääseks seadmest välja. LEDid on suletud seadme plastikust väliskesta sisse, samuti on LEDide ümber ehitatud UV-resistentsest plastikust hermeetiline karp, mis hoiab UV-C kiirguse kindlalt seadmes.

Seade sobib kasutamiseks kõigile

Respiray õhupuhastiga on lihtne hingata ja suhelda ning seade sobib suurepäraselt inimestele, kel on vaja inimestega igapäevaselt suhelda. Soovitame kasutada seadet siseruumides, kus viiruse kontsentratsioon on kõrge, näiteks perekondlikud koosviibimised, koolitunnid või muud üritused, mis toimuvad kehvasti ventileeritud ruumides. Seade sobib ka inimestele, kellel on meditsiiniliselt vastunäidustatud tavalise näomaski kandmine.

* Tartu ja Lodźi ülikooli laboratoorsetes katsetes vähendas Respiray UV-C moodul bakterite ja viiruste hulka 99.44-99.99% ulatuses. Täpsem info: https://respiray.com/research

LOE LISAINFO TOOTJA LEHEL: https://respiray.com/product

Proudly made in Estonia.

Lisainfo

Kaubamärk

Respiray

Toote värv

valge

1 arvustus tootele Viirusekaitse seade Respiray; UV-tehnoloogia viiruste vastu. Valge

  1. Ruth (toote omanik)

    Imetore müügiesindaja 😊

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga